Kalendář a výsledky závodů SCPK a KHK 2011

Tento symbol znamená, že je k dispozici příslušný dokument. Kliknutím na symbol si jej můžete otevřít nebo stáhnout.

Závody s uvedení data tučně jsou potvrzeny, závody s datem konání obyčejným typem jsou v návrhu a předpokládají se, závody bez uvedení data nejsou zatím vůbec potvrzeny! SCPK nenese odpovědnost za závody, které nejsou řádně vypsány a schváleny! Jsou uvedeny i závody pořádané v Královéhradeckém kraji

Dat.

Pořadatel

Název závodu

Rozpis

Výsledky

8.1.2011

KC Hlinsko

Mistrovství ČR cyklokros

 

 

15.1.

KC Luže - Košumberk

ČP Masters

 

 

16.4.

Pardubice

ČP Handbike, ČP tandemů ZP na silnici

 pořadatel

 mimo ČSC

16.4.

 BMX Pardubice

25.Roč.O Štít města Pardubic, kontr závod reprezentace BMX

 pořadatel

 nedodal

17.4.

 BMX Pardubice

 1. Závod Českého poháru BMX a MTB na BMX

 pořadatel

 nedodal

17.4.

Redpoint Team Teplice

Aprílová osmička 

 

 

24.4.

 KC Luže - Košumberk

Velikonoční okruhy O čokoládového zajíce X.roč.

 

 

IV-IX

 

POHÁR ŽELEZNÝCH HOR

 

 

TRI Club Dobruška

Časovka v Ledcích

 

 

24.4.

SK BP Lumen Úpice

Ratibořický maraton 

 

 

28.4.

 LOKO Pardubice

36. Roč. Memoriálu Josefa Křivky

 

 

1.5.

CK MTB Maraton Hlinsko

Otevřené mistrovství Pardubického kraje XC - MTB

 

 

4. 5.

Apache LOKO Trutnov

Vrchařská liga - Hádeček

 

 

6. - 8.5.

TJ Jevíčko 

Závod Míru nadějí

 

 

14.5.

TJ Jevíčko 

Velká cena Jevíčka

 

 

15.5.

MAX 1 marketing s.r.o.

OKOLOPARDUBIC - mtb maraton pro každého - Kunětická hora

 pořadatel

 nedodal

18.5.

Apache LOKO Trutnov

Vrchařská liga Čistá v Krkonoších

 

 

 

SK Cykloteam Broumov

Bike Kostka Broumov

 

 

 

TRI Club Dobruška

Dobrušský pohár - časovka Sendraž 

 

 

 

 CK MTB Maraton Hlinsko

Půlmaraton dvojic MTB

 

 

25.5.

Redpoint team Teplice

Memoriál Přémy Víta - Teplický okruh

 

 

28.5.

CK MTB Maraton Hlinsko

X duatlon Hlinsko Rataje

 

 

28.5.

Whirlpool Junior Hradec Králové

O pohár města Hradec Králové ČP mládeže ve Slatině

odvoláno 

finanční důvody 

29.5.

Whirlpool Junior Hradec Králové

VC Whirlpool Author Junior HK ČP mládeže družstva a dvojice

 odvoláno

finanční důvody 

29.5.

Dubenec

ČP Masters

 pořadatel

 nedodal

 

TRI Club Dobruška

Dobrušský pohár v Rychnově n K.

 

 

29.5.

LOKO Trutnov

VC Trutnovského draka 

 

 

1.6.

Apache LOKO Trutnov

MK  HC J.Lázně-Černá hora

 

 

2.- 5.6.

CK Lanškroun

41. Malý závod Míru AVX Lanškroun - st. žáci etapy - s Polskem, účast pro nominované

 

 

3.6.

SK BP Lumen Úpice

Festival cyklistiky v Jestřebích horách

 

 

4.6.

SK BP Lumen Úpice

Maratón Jestřebí hory Škoda Auto Havlovice

 

 

5.6.

MAX 1 marketing s.r.o.

OKOLOHRADCE - mtb maraton pro každého - Všesportovní stadion Hradec Králové

 

 

12.6.

Redpoint team Teplice

Cyklo maraton - Specialized Sudety Tour

 

 

8.6.

Cyklo Bendl Klub V.Mýto

4.ročník školního přeboru Vysokého Mýta pro základní školy

 

 

15.6.

Apache LOKO Trutnov

Vrchařská liga - finále, Rtyně

 

 

 

Triclub Dobruška

Dobrušský pohár okruhy Běstviny

 

 

19.6.

Pec pod Sněžkou

Víkend plný cyklistiky XCO Open Pec p. Sněžkou

 

 

22.-24.6.

Olomoucký kraj

Hry V.Letní olympiády dětí a mládeže (družstva krajů)

Sil Spri Stih

2.7.

???

ČP Masters Slatiňany 

 pořadatel

 nedodal

2.7.

 BMX Pardubice

 Závod MČR

 pořadatel

 nedodal

2.7.

 BMX Pardubice

Noční závod

 pořadatel

 nedodal

3.7.

 BMX Pardubice

VC Pardubic a Memoriál Václava Cipry, Český pohár BMX 

 pořadatel

 nedodal

5.7.

MAX 1 marketing s.r.o.

Královéhradecká 50- mtb maraton pro každého - Hořice

 pořadatel

 nedodal

 

TRI Club Dobruška

Dobrušský pohár časovka

 

 

16.7.

Teplice nad Metují

Mistrovství ČR XCO 

 

 

16.7.

DT Specialized

VC Orlických hor ČP

odvoláno

 technické

17.7.

DT Specialized

VC Orlických hor  ČP

 odvoláno

 důvody

18.7.

TRI Club Dobruška

Dobrušský pohár

 

 

24.7.

Špindlerův Mlýn

MČR ve sjezdu MTB 

 

 

30.7.

CK MTB Maraton Hlinsko

HLINECKÁ 30 MTB -  Hlinsko Rataje

 

 

30.7.

TJ Cykloklub Jevíčko 

Silniční 

 pořadatel

 nedodal

30.7.

 KC Luže - Košumberk

 Masters jednotlivci a Memoriál V.Vavrouška 16. roč

 

 

31.7.

 KC Luže - Košumberk

ČP Masters do vrchu Nové Hrady - Sv.Kateřina - Masters do vrchu

 

 

3.8.

Redpoint team Teplice

Horokolo vršky - Dědov/Bišík

 

 

4.-7.8.

Plocek Žďár n.S.

Vysočina Tour

 

 

7.8.

Apache LOKO Trutnov

Mistrovství KHK do vrchu Janské Lázně

 

 

12.8. - 14.8.

SKP DUHA FORT Lanškroun

25. Roč. MCEZ Regionem Orlicka - junioři etapy 

 

19.8.

PSK Whirlpool Author

VC Hradce Králové - kriterium

 

 

20.8.

PSK Whirlpool Author

ČP silnice muži v Hořicích

 

 

 

TRI Club Dobruška

Dobrušský pohár - Silniční v Rokytnici 

 

 

27.8.

SK BP Lumen Úpice

1. Středeční pohár

 

 

31.8.

SK BP Lumen Úpice

2. Středeční pohár

 

 

 

Carla-Cupkolo

Podkrkonošský maraton v Bělohradě

 

 

 

TRI Club Dobruška

časovka v Dobrušce

 

 

 

TRI Club Dobruška

okruhy Polom

 

 

27.8.

SK BP Lumen Úpice

Středeční pohár

 

 

3.9.

Lanškroun

Do vrchu Lázek 

Odvoláno 

 technické

4.9.

Lanškroun

O Cenu města Lanškrouna

Odvoláno 

 důvody

7.9.

CK Lanškroun

 Náborový závod žáků základních škol v Lanškrouně

 

7.9.

SK BP Lumen Úpice

3. Středeční pohár

 

 

 

SC PK

Mistrovství Pardubického kraje pro rok 2011, časovka jednotlivců 

není 

pořadatel 

18.9.

SC PK a CK MTB Maraton Hlinsko

Mistrovství Pardubického kraje pro rok 2011, závod jednotlivců ve Skutči

 

 

10.9.

Redpoint team Teplice 

MTB Marathon - Finále ČP XCM - Specialized Rallye Sudety 

 

 

 

Cyklo Bendl Klub V.Mýto

Závod pro základní školy ( Partyzán )

 

14.9.

Cyklo Bendl Klub V.Mýto

4.ročník závodů pro základní školy ( časovka jednotlivců )

 

 

 

TRI Club Dobruška

Silniční v Kounově 

 

 

21.9.

SK BP Lumen Úpice

5. Středeční pohár

 

 

24.9.

Pec pod Sněžkou

Český pohár Fourcross 

 

 

24.9.

SK BP Lumen Úpice

6. Středeční pohár

 

 

28.9.

SK BP Lumen Úpice

7. Středeční pohár

 

 

 

 

 

 

 

 

 CYKLOKROS  

 

 

 29.10.

SK Prima Polička

 Veřejný cyklokros a  závod ČP Masters, mistrovství kraje

 

28.10.

KC Hlinsko

Český pohár  Toi-Toi CUP

 

 

14.1.2012

KC Luže - Košumberk

ČP Masters