Kalendář a výsledky závodů v Pardubickém a Královéhradeckém kraji 2013

Tento symbol znamená, že je k dispozici příslušný dokument. Kliknutím na symbol si jej můžete otevřít nebo stáhnout.

Závody s uvedení data modře jsou zadány, závody se schváleným a vydaným rozpisem jsou již černě.

SCPK nenese odpovědnost za závody, které nejsou řádně vypsány a schváleny podle pravidel ČSC!

Závodníci s licencí by na těchto závodech neměli startovat!

Datum Odv Disc Klas logo_CSCmlogo_CSCm
NÁZEV SOUTĚŽE 
MÍSTO  KONÁNÍ, pořadatel ROZPIS VÝSLEDKY
  S   V O Velikonočního zajíce HMS KC Luže odloženo  
16.4. MTB   V Bikové úterky 1. Chrudim
13.4. BMX   M ČR Kontrolní závod reprezentace Pardubice
14.4. S   V Dobrušský pohár Pohoří neschváleno  
14.4. MTB XCO V Aprílová osmička  Redpoint team Teplice     
14.4. BMX   V Krajské mistrovství BMX Pardubice
17.4. S   V Vrchařská liga 2013 Náchod - Dobrošov  
23.4. S   V Náborový závod dětí HMS Dolní Ředice odloženo 10.9.
23.4. MTB   V Bikové úterky 2. Třemošnice
25.4.  S   V Vrchařská liga 2013 Malé Svatoňovice - Odolov  
24.4. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 1. Drhotín - Maleč
27.4. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 2. Šandovka - Kolín  
3.5. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 3. Běstvina - Seč
10.5.!!! S   V Pohár Železných hor - 11.ročník,  změna termínu 4. Konopáč - Míčov
15.5. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 5. Maleč
16.5. !!! SIL Kr V Memoriál Josefa Křivky - ZMĚNA TERMÍNU !!! Pardubice
27-28.4. BMX   ČP Mistrovství Evropy BMX - 2. a 3. závod Pardubice UCE ch E

ch E

27.4. MTB XCO ČP Český pohár XCO 1 Teplice n. Met.    
27.4. S   ČP Český pohár Elite Jevíčko ČSC nezasláno
28.4. S   V veřejný závod - časovka PSK Svitavy  
28.4. MTB   V Ratibořický maraton Úpice    
30.4. MTB   V Bikové úterky 3. Hlinsko
4.5. MTB XCM V Rh+  MTB maraton, ZMĚNA na 27.7. CK MTB Hlinsko změna termínu ---
5.5. S   M Memoriál Jarky Krátkého v Sezemicích Loko Pardubice neschváleno  
3.-5.5. Sil etp V ZÁVOD MÍRU NADĚJÍ JEVIČKO ČSC nezasláno
8.5. S   MK Vrchařská liga 2013, mistrovství KHK Vrchlabí - Benecko  
12.5. MTB XC V Polička MTB XC Cyklo-SKI Polička
12.5. S   V Dobrušský pohár Dobruška neschváleno  
14.5. MTB   V Bikové úterky 4. Krucemburk
18.5. MTB   V Jestřebí hory České spořitelny 2013  Úpice    
19.5. S   V Dobrušský pohár Mělčany neschváleno  
21.5. MTB   V Bikové úterky 5. Chotěboř
22.5. S   V Vrchařská liga 2013 Vlčice - Hrádeček  
25.5. S   V Dobrušský pohár Rychnov  neschváleno  
  SIL čas MK Krajské mistrovství - silnice časovka hk.cycling a HSK Hradec králové neuspořádáno  
5.6. SIL jedn MK Krajské mistrovství KHK - silnice jednotlivci ZMĚNA Redpoint Teplice n.Met.
29.5. S   V Vrchařská liga 2013 Janské Lázně - Černá hora  
29.5. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 6. Maleč
31.5.-2.6. S etp V MALÝ ZÁVOD MÍRU LANŠKROUN
4.6. MTB     Ústecké schody Cyklo Bendl 98
4.6. MTB   V Bikové úterky 6. Trhová Kamenice
4.6. S   V Hledá se  vítěz KC Luže
5.6. S   V Memoriál Přémy Víta - Teplický okruh Teplice n.Met.
9.6. S   V Svitavské kriterium - III.ročník  Mirva Svitavy
9.6. S   V Cyklo maraton - Specialized Sudety Tour Teplice n.Met.
11.6. MTB   V Bikové úterky 7. Polička
11.6. S   V Hrom. závod mládeže SK PRIMA Polička
12.6. S   V Vrchařská liga 2013 - finále Rtyně v P. - Odolov  
12.6. S   V Náborový závod mládeže CK Lanškroun
12.6. S   V Závod na autodromu Cyklo Bendl  
12.6. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 7. Kraskov
16.6. MTB XC V Velká Cena Chrudimi XC MTB CHrudim a Bike Sport
20.6. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 8. Monako
21.6. MTB   V Bikové úterky - FINÁLE 8. Hlinsko  
23.6. S   V Dobrušský pohár Kounov neschváleno  
26.6. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 9. Pařížov
27.6. MTB   Fin Letní olympiáda dětí a mládeže Uherské Hradiště
29.6. S   V ORI CUP silniční SCS MIRVA    
3.-7.7. MTB ETAP   MTB etapový závod - Specialized MTB Trilogy  Sportchallenge    
6.7. SIL   m Cena Monaka masters Sdružení cyklistů Pardubice neschváleno  
7.7. S   V Dobrušský pohár Olešnice neschváleno  
27.7. MTB   V Hlinecká 30 MTB - změna MTB maraton mistr.kraje MTB Hlinsko
21.7. S   V Dobrušský pohár Běstviny neschváleno  
  MTB XC V Pařížov XC SDH Běstvina    
3.8. S Mas ČP ČP Masters Polanka - Nové Hrady vrch KC Luže 
4.8. S Mas ČP ČP Masters Nové Hrady silnice KC Luže
4.8. S   V Dobrušský pohár Kounov neschváleno  
10.8. MTB XCO ČP Český pohár 5 Pec pod Sněžkou    
18.8. MTB DHI ČP Český pohár 4 Špindlerův Mlýn    
9.-11.8. S etp ČPM REGIONEM ORLICKA LANŠKROUN  
14.8. MTB   V Horokolo vršky - Dědov/Bišík Redpoint team Teplice     
16.8. SIL   V Velká cena města Hradec Králové Krit. hk.cycling a HSK Hradec králové ČSC  
17.8. SIL   UCI VC Královéhradeckého kraje - mezinár.UCI hk.cycling a HSK Hradec králové ČSC  
24.8. MTB   V Časovka do vrchu Jan.Lázně - Č.Hora  - mistr. KHK  Apache LOKO Trutnov     
25.8. S   V Dobrušský pohár Polom neschváleno  
31.8. MTB   V Středeční poháry MTB Úpice    
1.9. MTB   V Kujebike - Mistrovství Pardubického kraje XC MTB SK Donocykl a Bendl Vysoké Mýto
4.9. MTB   V Středeční poháry MTB Úpice    
4.9. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 10. Běstvina
7.9. MTB XCM ČP Český pohár XCM 5 - Specialized Rallye Sudety Teplice nad Metují    
7.9. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 11. Žehušice
8.9. S   V Mistrovství Pardubického kraje mládeže CK Lanškroun - Mistrovice
10.9. S   V Nábor hromadný závod - ZŠ a obec Dolní Roveň Dolní Roveň
11.9. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 12. Rabštejnská Lhota
15.9. MTB XC V MOM v Josefově - HOBBY akce JKF team neschváleno  
18.9. S   V Časovka jednotlivců Sruby Cyklo Bendl  
18.9. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 13. Kraskov-Seč
18.9. MTB   V Středeční poháry MTB Úpice    
21.9. MTB   V Hlinecká 30  MTB Hlinsko
22.9. MTB   V Hledá se vítěz finále, Vys.Mýto Cyklo Bendl
25.9. MTB   V Středeční poháry MTB Úpice    
25.9. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 14. závod
2.10. MTB   V Středeční poháry MTB Úpice    
15.9. MTB   V Na Lucký vrch - pouze HOBBY akce SKI Polička neschváleno  
4.10. S   V Pohár Železných hor - 11.ročník 15.závod
               
        CYKLOKROS      
28.9. C   ČP TOI-TOI CUP Český pohár   Uničov    
29.9. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Náměšť n.O.    
05.10. C   ČP TOI-TOI Cup Elite a mládež Kutná Hora    
6.10. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Slaný    
12.10. C   ČP TOI-TOI Cup Elite a mládež Milovice    
13.10. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Louny    
28.10. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Veselí n.Lužnicí    
2.11. C   ČPM ČP Masters a mládeže Chroustovice
03.11. C   ČP Mistrovství Evropy U23, ženy a junioři

ČP Masters a mládeže

Mladá Boleslav

Trutnov

9.11. C   ČP TOI-TOI Cup Elite a mládež Hlinsko
10.11. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Polička
16.11. C   ČP TOI-TOI Cup Elite a mládež Holé Vrchy    
17.11. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Chomutov    
23.11. C   M K Mistrovství kraje Pardubického a Královéhradeckého Trutnov
07.12. C   ČP TOI-TOI Cup Elite a mládež Kolín    
08.12. C   ČP TOI-TOI CUP mládež a Český pohár  masters Jabkenice    
14.12. C   ČP TOI-TOI Cup Elite a MČR mládež Praha    
26.12. C   ČPM Štěpánský cyklokros - ČP Masters a veřejný Svitavy
11.1. C   ČP MČR Elite Loštice